Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc

• Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Adaptační kurz "GO 2017"

Podrobné informace pro účastníky adaptačního kurzu!
Termíny:
I. kurz  4. 9. - 6. 9. 2017
Třída 1A6 třídní učitel: Mgr. Dagmar Šašinková
Třída 1Š6 třídní učitel: Mgr. Petr Šurek
II. kurz 6. 9. - 8. 9. 2017
Třída 1A4 třídní učitel: Mgr. Markéta Benešová
Třída 1A8 třídní učitel: Mgr. Taťjana Navarová

Místo pobytu: Rekreační středisko Baldovec
Baldovec resort, Baldovec 319
798 62 Rozstání – Baldovec
Czech republic
www.baldovec.cz
Adaptační kurz GO je 3 denní kurz realizován pro nově vznikající třídní kolektivy pod vedením učitelů našeho gymnázia.

POVINNÉ A NUTNÉ PŘED VSTUPEM DO AUTOBUSU !!!
sraz a prezence studentů v 8.30 hodin

S SEBOU:
PAPÍROVÁ OBÁLKA OBSAHUJÍCÍ:
1) JMÉNO A PŘÍJMENÍ studenta (na obalu obálky)
2) 600,- Kč doplatek na programy (prosíme přesně)
3) ZÁVAZNÉ PROHLÁŠENÍ RODIČŮ - BEZINFEKČNOST - KONTAKT NA RODIČE, ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE v případě nenadálých případů: Jméno a příjmení + tel. číslo)
- DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Uvést v případě zdravotních potíží, diety nebo jiné specifické zdrav. problémy
4) KOPIE ZDRAVOTNÍHO PRŮKAZU
Ubytování: ve vícelůžkových chatách s podlahovým topením, lůžkovinami
Strava: formou plné penze, 3x denně jídlo (snídaně 2x, oběd 3x, večeře 2x ), celodenní pitný režim.
Omezení ve stravě je nutné nahlásit třídnímu učiteli.

Cena: ubytování a plná penze + aktivity
Program: bude realizován indoor i outdoor v RS Baldovec v časech:8–12 hod., 14–18 hod., 19:30 – 22.00 hod. Součástí programu je např. lanový park Velká Dohoda, ukázky speleologie, teambuildingové aktivity, strategické a týmové hry na suchu i ve vodě dle počasí, a další vše pod odborným vedením učitelů Klasického a španělského gymnázia, RS Baldovec nebo lanového centra Velká Dohoda.

Celková cena za účastníka 1 600,- Kč
Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, dále pronájem společenských místností, hřišť, bazénu a materiální zabezpečení. Další aktivity dle počasí: lanové centrum Velká Dohoda nebo návštěva jeskyně Moravského krasu nebo jiné aktivity.
CENA NEZAHRNUJE DOPRAVU: Cena dle počtu účastníků, vyúčtování po akci (cca 200,- Kč)
SRAZ A PREZENCE: v 8.30 hodin, velké parkoviště, Vejrostova, třídní učitel
ODJEZD: V 9.00 hodin, velké parkoviště před areálem školy, Vejrostova, Brno-Bystrc
I. kurz 1A6,1Š6: 4. 9. 2017, II. kurz 1A4, 1A8: 6. 9. 2017

REALIZACE PLATBY A PLATBY ZÁLOHY RODIČI:
I. Platba zálohy=závazné přihlášení: 1000,- Kč do 28. 6. 2017 středa
1000,- Kč na školní účet 19-5113630247/0100
variabilní symbol: přidělen třídním učitelem na třídních schůzkách (pokud nevíte, náhradní V.S.: 20170000)
účel platby: GO TŘÍDA JMÉNO A PŘÍJMENÍ STUDENTA – nutné pro kontrolu přiřazení jména a platby

Poznámka: V případě, že jste z jakýchkoliv důvodů nestihli, zaplatit zálohu do konce června 2017 a chcete, aby se Vaše dítě zúčastnilo adaptačního kurzu GO 2017 se svojí třídou, kontaktujte co nejdříve vašeho třídního učitele. (kopii emailu pošlete na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) a potvrďte účast. Platba a forma platby domluvou, dle data přihlášení.
V emailu musí být následně text:
Závazně přihlašuji svoji dceru/syna: .......... třída...... na adaptační kurz Go 2017 v termínu: ............
Platba bude provedena: převodem na školní účet x v hotovosti v den nástupu při prezenci studentů u třídního učitele.

II. Doplatek za programy: 600,- Kč při vstupu do autobusu při zahájení kurzu
III. Doúčtování dopravy dle počtu účastníků po realizaci adaptačního kurzu (cca 200 Kč)

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Seznam doporučených věcí:
KUFR/TAŠKA:
běžné věci do každého počasí na ven i dovnitř, !!! jedeme do přírody!!!
- batůžek na turistiku (= příruční zavazadlo do autobusu)
- pláštěnka
- přezůvky do chaty
- oblečení a obuv i do mokra i do lesa i na sport i na turistiku (doporučená obuv 2+1: pevnější obuv a sandále + přezůvky (gumové pantofle, nebo dle vašich možností, sandále nejsou nutné)
- teplé oblečení na večerní programy
- plavky a ručník k bazénu (dle počasí)
- spodní prádlo a ponožky na každý den (ponožek raději víc)
- pyžamo/spací oblečení
- sáček nebo pytel na prádlo
- 1x starší tričko na jednorázové zašpinění (hra), může být i větší, delší.

- toaletní potřeby
- zubní kartáček, zubní pasta, mýdlo, hřeben, šampon
- ručník, osuška
- balzám na rty, krém na obličej, příp.brýle
- kapesníky

- ostatní
- psací potřeby (propiska, fixy, nůžky, papíry na poznámky)
- baterka
- láhev na pití
Všechny věci je dobré mít podepsané či jinak označené, zejména zavazadla (platí hlavně pro mladší ročníky)

nehodí se:
- cenné věci (šperky, elektronika, drahé či nové oblečení)
- neustále aktivní mobilní telefon, notebook, či jiná elektronická zařízení
- zákaz držení jakýchkoliv léků, či jiných všeobecně zakázaných látek dle zákona ČR, vše konzultovat s třídním učitelem nebo se zdravotníkem kurzu před odjezdem, osobní domluva+popis v doplňujících informací v papírové obálce.

hodí se: dobrá nálada a snaha ukázat to nejlepší, co ve Vás je :)))) I my se budeme snažit :))))

Těší se na Vás tým učitelů:
Tomáš Mráček, Ditta Čermáková, Lenka Bartoňková, Kamila Hudcová, Zdeněk Pauler a třídní učitelé Dagmar Šašinková, Petr Šurek, Markéta Benešová a Taťjána Navarová.

Kontakty:
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Vejrostova 2
635 00 Brno
emaily:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript