LVK JESENÍKY 3A8

Podrobné informace ke školnímu zimnímu sportovnímu kurzu 3A8 – JESENÍKY

Termín: 27. 1. – 31. 1. 2019

Místo konání: Penzion Pod Smrkem, Horní Lipová, www.podsmrkem.cz, tel. 584421264, 604813235

Odjezd:  NEDĚLE, 27. 1. 2019  v 9.00 hodin z parkoviště u školy

Příjezd do Brna:  ČTVRTEK, 31. 1. 2019 předpokládaný čas návratu 13-14 hodin, parkoviště u školy.


POVINNÉ A NUTNÉ PŘED VSTUPEM DO AUTOBUSU !!!
s
raz a prezence studentů v 9.00 hodin

PAPÍROVÁ INFORMAČNÍ OBÁLKA OBSAHUJE:

1)    JMÉNO A PŘIJMENÍ účastníka kurzu (na obálce)

2)    DOPLATEK KURZU 1.400 Kč  (vleky, bazén (prosíme přesně))

3)    JEDEN PODEPSANÝ FORMULÁŘ: PROHLÁŠENÍ RODIČŮ, BEZINFEKČNOST, POTVRZENÍ O SEŘÍZENÍ VÁZÁNÍ

Formulář obsahuje: Prohlášení a potvrzení rodičů o aktuálním zdravotním stavu svého dítěte, potvrzení o seznámení s bezpečnostními pokyny, potvrzení o řádném seřízení vázání, kontakty na rodiče, zákonné zástupce v případě nenadálých situací. V případě zdravotních obtíží uvést písemně do potvrzení o bezinfekčnosti do bodu č. 1.: ZDRAVOTNÍ STAV. (Například: astma, alergie: pyl, prach, strava: bezlepková). Podrobnější doplňující informace, o používání léků nebo jiné, možno uvést i na druhou stranu tohoto formuláře.

4)    KOPIE ZDRAVOTNÍHO PRŮKAZU


Dále s sebou: povinná přilba pro všechny účastníky kurzu, funkční lyžařské/snowboardové vybavení, dále doporučujeme jako velmi vhodný chránič páteře, dvoje nepromokavé rukavice, čepice, nákrčník nebo jiná tepelná izolace kolem krku a další oblečení vhodné pro zimní sportovní výcvik. Vhodný s sebou i tzv. skizip (naviják na permanentku), možno dokoupit i na místě ve skiareálu Miroslav. V případě užívání osobních léků, které má žák s sebou, je nutné na tuto skutečnost upozornit zdravotníka kurzu před nástupem do autobusu.

 

Strava: plná penze počínaje nedělním obědem a konče čtvrteční snídaní. Dle počasí bude 1x oběd formou balíčku. Pokud je potřeba, můžou si žáci samostatně zakoupit v obědové přestávce jídlo v blízkém bufetu (např.: teplá polévka), obědový balíček zajištěn. Obědy ve školní jídelně budou hromadně odhlášeny všem účastníkům kurzu.

 

Pojištění: Standardní pojištění je zařízeno v rámci školy, školních akcí. Můžete se individuálně připojistit.

Cena: Ubytování a strava – plná penze: 2000 Kč, doplatek 1400 Kč.
Záloha 2000 Kč byla vybrána na konci listopadu 2018. Doplatek 1400 Kč na vleky a vstup do bazénu bude vybrán v den odjezdu před vstupem do autobusu 27. 1. 2019.

Místa lyžování: Miroslav, Ramzová (nebo dle aktuálních sněhových podmínek středisek v okolí)

Doprava: vlastní autobus, předpokládaná cena cca 900-1000 Kč, bude vybráno po skončení kurzu. Doprava bude rozpočítána dle počtu přihlášených účastníků kurzu a podle skutečných najetých kilometrů (dle aktuálních sněhových podmínek, různá lyžařská střediska v okolí).

Další doplňující informace: Lyže a snowboardy je potřebné mít na přepravu svázané v obalu. Autobus přijede až k penzionu a zpět na velké parkoviště před školou.

Vedoucí kurzu: Mgr. Tomáš Mráček (tomas.mracek@gyby.cz, tel.: 732 773 604)