Den otevřených dveří 2021

Jak se připojit

Pro připojení k virtuální schůzce s našimi učiteli si vyberte jeden z nabízených odkazů. Na všech odkazech (bez ohledu na předmětovou komisi) se dozvíte základní informace o nabízených studijních oborech, přijímacím řízení a studiu na našem gymnáziu. Ke komunikaci používáme nástroj MS Teams. Můžete se k nám připojit z prohlížeče, případně rovnou z aplikace v počítači nebo telefonu. Možnost výběru máte hned na začátku. Tento manuál dále předpokládá připojení online v prohlížeči, abyste si nemuseli stahovat a instalovat aplikaci. Nastavení v aplikaci i v telefonu je podobné tomu, které budeme ukazovat na této stránce. Ptá-li se Vás tedy prohlížeč, zda chcete spustit aplikaci, klepněte na tlačítko Zrušit (případně obdobné) a následně vyberte položku „Pokračovat v tomto prohlížeči“.

Abyste s námi mohli komunikovat, musíte nástroji MS Teams povolit přístup k mikrofonu (máte-li, tak i ke kameře; obvykle jsou tyto dvě nastavení v jedné volbě). Nebojte se, Vaše soukromí narušeno nebude. ?

Nyní do kolonky „Zadejte jméno“ napište Vaše jméno. Můžete i přezdívku, údaj slouží jen k organizačním účelům. Následně klepněte na tlačítko Připojit se.

Hurá! ? Jste na našem dni otevřených dveří. Nyní prosím vyčkejte, než se Vám bude věnovat někdo z našich učitelů. Buďte prosím trpěliví a mějte na paměti jednu důležitou věc – dokud nebudete přepojeni k některému z učitelů, mohou Vás slyšet ostatní návštěvníci. Tedy, samozřejmě pokud si mikrofon sami nevypnete. Ale nezapomeňte, že jej pak zase musíte umět zapnout, abychom si mohli popovídat. ?

Back to Top