Informace k lyžařskému a snowboardovému školnímu sportovnímu kurzu Veľká Rača 2019

3Š6-1A4

Termín: 3.-9. 3. 2019
Místo konání: Chata Tadeáš, Veľká Rača, 023 01 Oščadnica
Cena kurzu: 180 € (ubytování, plná penze, skipas, vývoz a svoz zavazadel na chatu)
Sraz: 3. 3. 2019 v 9.00 hodin, z parkoviště před školou (Vejrostova 2)
Odjezd: 9.30 hodin.

Jede se autobusem do vesnice Oščadnica – Dedovka, ke spodní stanici sedačky. Z Dedovky vyjedou studenti sedačkou na chatu. Lyže, snowboardy, a největší zavazadla vyveze rolba na chatu. 

Příjezd do Brna:  9. 3. 2019. Předpokládaný čas návratu asi mezi 13.00 – 14.00 hod.


S sebou do autobusu v obálce se jménem a třídou:

  1. Závazné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti a odborném seřízení vázání (ZDE)
  2. Karta zdravotní pojišťovny
  3. Cestovní doklad

Důležité: Lyže nebo snowboardy povinně zabaleny v obalu!!! (Důvody: snazší manipulace při nakládání, neproříznutí ostatních zavazadel spolucestujících)

Dále s sebou: povinná je přilba pro všechny účastníky kurzu, funkční lyžařské/snowboardové vybavení, čepice a rukavice, přezůvky na ubytovnu. V případě užívání osobních léků je na tuto skutečnost potřeba upozornit zdravotníka kurzu, pastilky na bolení v krku, obinadlo, plavky.

Strava: plná penze začíná nedělní večeří a končí snídaní a balíčkem na cestu. Pitný režim po celý den. Na chatě je i bufet, kde je možné zakoupit jídlo, pití, sladkosti atd. Obědy ve školní jídelně budou hromadně odhlášeny všem účastníkům kurzu.

Pojištění: Pojištění je zařízeno v rámci školy, možno i individuálně připojistit. (není nutností, dle vlastní volby)

Doprava: vlastní autobus, předpokládaná cena na osobu cca 900 Kč (dle počtu účastníků).   Platba po návratu z kurzu.

Další doplňující informace: Chata je uprostřed svahu, od lanovky asi 150 m. Podmínky na lyžování jsou zde výborné jak pro naprosté začátečníky, tak pro dobré lyžaře.

Bezpečnostní pokyny a informace pro studenty i rodiče: Studenti byli poučeni o bezpečnosti a pravidlech chování během školního kurzu dle školního řádu Klasického a španělského gymnázia, včetně přísného dodržování zákazu kouření a konzumace alkoholických nápojů nebo jiných návykových látek. Studenti byli obeznámeni s důsledky a následky závažného porušení pravidel i s možností vyloučení studenta ze školního kurzu na vlastní náklady.

Vedoucí kurzu: Mgr. Zdeněk Pauler
E-mail: zdenek.pauler@gyby.cz
Kontakt: +420 724 85 11 77

Back to Top