LVK JESENÍKY 3A8

Aktualizované informace ke školnímu zimnímu sportovnímu kurzu SNBaSKI 3A8 – JESENÍKY

Termín: 7. 1. – 12. 1. 2018

Místo konání: Penzion Pod Smrkem, Horní Lipová, www.podsmrkem.cz, tel. 584421264, 604813235

Odjezd:  NEDĚLE, 7. 1. 2018  v 10.00 hodin z parkoviště u školy

Příjezd do Brna:  PÁTEK, 12. 1. 2018 předpokládaný čas návratu 13-14 hodin.


POVINNÉ A NUTNÉ PŘED VSTUPEM DO AUTOBUSU !!!
s
raz a prezence studentů v 9.45 hodin

PAPÍROVÁ INFORMAČNÍ OBÁLKA OBSAHUJE:

1)    JMÉNO A PŘIJMENÍ účastníka kurzu (na obalu obálky)

2)    DOPLATEK KURZU 1.600 Kč  (ubytování, vleky, bazén (prosíme přesně))

3)    JEDEN PODEPSANÝ FORMULÁŘ: PROHLÁŠENÍ RODIČŮ, BEZINFEKČNOST, POTVRZENÍ O SEŘÍZENÍ VÁZÁNÍ

Formulář obsahuje: Prohlášení a potvrzení rodičů o aktuálním zdravotním stavu svého dítěte, potvrzení o seznámení s bezpečnostními pokyny, potvrzení o řádném seřízení vázání, kontakty na rodiče, zákonné zástupce v případě nenadálých situací. V případě zdravotních obtíží uvést písemně do potvrzení o bezinfekčnosti do bodu č. 1.: ZDRAVOTNÍ STAV. (Například: astma, alergie: pyl, prach, strava: bezlepková). Podrobnější doplňující informace, o používání léků nebo jiné, možno uvést i na druhou stranu tohoto formuláře.

4)    KOPIE ZDRAVOTNÍHO PRŮKAZU


Dále s sebou: povinná přilba pro všechny účastníky kurzu, funkční lyžařské/snowboardové vybavení, dále doporučujeme jako velmi vhodný chránič páteře, dvoje nepromokavé rukavice, čepice, nákrčník nebo jiná tepelná izolace kolem krku a další oblečení vhodné pro zimní sportovní výcvik. V případě užívání osobních léků, které má žák s sebou, je nutné na tuto skutečnost upozornit zdravotníka kurzu před nástupem do autobusu.

 

Strava: plná penze počínaje nedělní večeří a konče snídaní a balíčkem na cestu. Pitný režim po celý den. Dle počasí bude 2x oběd formou balíčku. Pokud je potřeba, můžou si žáci samostatně zakoupit v obědové přestávce jídlo v blízkém bufetu (např.: teplá polévka), obědový balíček zajištěn. Obědy ve školní jídelně budou hromadně odhlášeny všem účastníkům kurzu.

 

Pojištění: Standardní pojištění je zařízeno v rámci školy, školních akcí. Můžete se individuálně připojistit.

Cena: Ubytování a strava – plná penze: 2150 Kč (původní cena 2000 Kč).
Záloha 2000 Kč byla vybrána na konci listopadu 2017. Doplatek 150 Kč bude vybrán společně se zálohou na vleky a vstupem na bazén v den odjezdu před vstupem do autobusu.
Celkem: 1600 Kč.

Místa lyžování: Miroslav, Ramzová (nebo dle aktuálních sněhových podmínek střediska v okolí)

Doprava: vlastní autobus, předpokládaná cena cca 800-900 Kč, bude vybráno po skončení kurzu. Doprava bude rozpočítána dle počtu přihlášených účastníků kurzu a podle skutečných najetých kilometrů (dle aktuálních sněhových podmínek, různá lyžařská střediska v okolí).

Další doplňující informace: Lyže a snowboardy je potřebné mít na přepravu svázané v obalu. Autobus přijede až k penzionu a zpět na velké parkoviště před školou.

Vedoucí kurzu: Mgr. Tomáš Mráček (tomas.mracek@gyby.cz, tel.: 732 773 604)