LVK VEĽKÁ RAČA 5A8 a 3A6

Informace k lyžařskému a snowboardovému školnímu sportovnímu kurzu Veľká Rača 2018

Termín:   18. – 24. 2. 201

Místo konání:  Chata  AVC, Veľká Rača, 023 01 Oščadnica, Tel: +421 41 438 21 29  

Cena kurzu: 180 € (ubytování, plná penze, skipas, vývoz a svoz zavazadel na chatu) 

Sraz:  18. 2. 2018  9.30 hodin, z parkoviště před školou (Vejrostova 2)

Odjezd: 10.00 hodin.   

Jede se autobusem do vesnice Oščadnica – Dedovka, ke spodní stanici sedačky. Z Dedovky vyjedou studenti sedačkou na chatu. Lyže, snowboardy, a největší zavazadla vyveze rolba na chatu. Příruční a ostatní zavazadla se vyvezou společně se studenty lanovkou.

Příjezd do Brna:  24.2.2018. Předpokládaný čas návratu asi mezi 13.00 – 15.00 hod.


S sebou do autobusu:  

  1. Závazné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti, seznámení s bezpečnostními pokyny a odborném seřízení vázání.
  2. Karta zdravotní pojišťovny

Důležité: Lyže nebo snowboardy povinně zabaleny v obalu!!! (Důvody: snazší manipulace při nakládání, neproříznutí ostatních zavazadel spolucestujících

Dále s sebou: OP nebo PAS, povinná přilba pro všechny účastníky kurzu, funkční lyžařské/snowboardové vybavení, čepice a rukavice, přezůvky na ubytovnu. V případě užívání osobních léků je na tuto skutečnost potřeba upozornit zdravotníka kurzu, pastilky na bolení v krku, obinadlo, plavky.

Strava: plná penze začíná nedělní večeří a končí snídaní a balíčkem na cestu. Pitný režim po celý den. Na chatě je i bufet, kde je možné zakoupit jídlo, pití, sladkosti atd. Obědy ve školní jídelně budou hromadně odhlášeny všem účastníkům kurzu.

Pojištění: Pojištění je zařízeno v rámci školy, možno i individuálně připojistit. (není nutností, dle vlastní volby)

Doprava: vlastní autobus, předpokládaná cena na osobu cca 700 Kč (dle počtu účastníků).   Platba po návratu z kurzu.

Další doplňující informace: Chata je uprostřed svahu, od lanovky asi 150 m. Podmínky na lyžování jsou zde jak pro naprosté začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Lyže a snowboardy je potřebné během přepravy mít v obalu.

Bezpečnostní pokyny a informace pro studenty i rodiče: Studenti byli poučeni o bezpečnosti a pravidlech chování během školního kurzu dle školního řádu Klasického a španělského gymnázia, včetně přísného dodržování zákazu kouření a konzumace alkoholických nápojů nebo jiných návykových látek. Studenti byli obeznámeni s důsledky a následky závažného porušení pravidel i s možností vyloučení studenta ze školního kurzu na vlastní náklady.

  

Vedoucí kurzu:  Mgr. Lenka Bartoňková 

Email: Lenka.bartonkova@gyby.cz

Kontakt: +420 604 962 698

Back to Top